oDatech.cz

Ve spolupráci s Iron Mountain

Posuňte své HR na vyšší úroveň díky digitalizaci

Zjednodušte si svůj pracovní život tím, že se vyhnete papírování a ručním podpisům. Stačí několik kliknutí a o vše potřebné bude postaráno. Úřadování a administrativa jsou složité a časově náročné, ale s digitalizačními procesy i elektronickým podepisováním to bude snadné a rychlé. Spolehněte se na jednoduchost, efektivitu a nejvyšší bezpečnostní standardy.

V dnešní době se neustále zvyšují požadavky na efektivitu a rychlost procesů personalistiky. Pokud chcete držet krok s konkurencí, je nutné modernizovat své oddělení personálního řízení a digitalizovat procesy. Nicméně tato transformace nemusí být jednoduchá, zejména s ohledem na technologické a regulační požadavky. 

Na trhu existují odborníci, kteří nabízejí komplexní škálu služeb, které vám pomohou držet krok s aktuálními trendy v oblasti HR a modernizovat vaše personální oddělení. Ať už potřebujete poradenství, vývoj speciálního řešení nebo implementaci softwaru, vždy existuje řešení, která vám pomůže, aby vaše HR procesy byly efektivní, moderní a rychlé.

Digitalizace a automatizace HR procesů jsou nezbytné pro plynulé fungování každé firmy. Elektronické podepisování či doručování dokumentů jsou dnes již velmi běžné a mohou výrazně zrychlit činnost na oddělení lidských zdrojů. 

Bez patřičné digitalizace a automatizace se však může firma dostat do problémů, jako jsou odchod zaměstnanců nebo problémů s compliance. Je tedy třeba zajistit, abyste dokumenty, kterým uplynula skartační lhůta včas zlikvidovali a vyhnuli se tak zbytečným komplikacím. Naopak dokumenty, které budete potřebovat digitalizujte.

 • Jaké dokumenty se hodí mít v elektronické podobě
  • pracovní smlouvy
  • aktuální mzdové výměry
  • dohody o mzdě a benefitech 
  • dodatky k pracovním smlouvám
  • výtky
  • dokumenty o rozvázání pracovního poměru a výstupní listy u zaměstnanců, u kterých končí pracovní poměr

Velké organizace často ukládají dokumenty v komerčních spisovnách, zatímco menším organizacím může kvůli papírovým dokumentům rychle dojít kancelářský prostor. Udělejte si revizi personálních složek, zajistěte, abyste neskladovali dokumenty, které je potřeba již zlikvidovat a dokumenty, které potřebujete mít po ruce odkudkoliv digitalizujte. Digitalizací papírových dokumentů ušetříte hned dvakrát – za pronájem a čas strávený hledáním dokumentů. Úložný prostor v kanceláři můžete využít k jiným účelům a čas věnovat tomu, co vás baví.

Pokud si s digitalizací vašeho HR oddělení nevíte rady, nebo jednoduše ji chcete dát do rukou profesionálům, pak kontaktujte Iron Mountain a domluvte si s nim konzultaci zdarma ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat